PerDormire
CZ PL SK

Rychlý kontakt

+420 770 100 440
i n f o @ p e r d o r m i r e . c z
Perdormire > O Perdormire

O Perdormire

HISTORIE

Založeno v Montale (Itálie) v roce 1971. Tvořivostí a zručností rodiny Caso, firma Materassificio Montalese vzrůstala po dlouhá léta, až se stala úspěšnou firmou. Neocenitelným spojením zručnosti, technických a technologických znalostí, předávaných z jedné generace na druhou a obohacením stále novými a originálními poznatky, bylo dosaženo vynikající úrovně každodenní produkce firmy.

 

 

PerDormire historie
PerDormire firma

FIRMA

Produkce matrací Perdormire se dnes odehrává na ploše více než 20.000 metrů čtverečních. Její denní produkce vzrostla z původních 40 ks na více než 3.000 ks matrací v současnosti. Firma, ve které třicetiletá zkušenost, pracovní nasazení a všechny výhody rukodělné produkce (skvělá péče o kvalitu, detail, způsob provedení) se snoubí v preciznosti technologie a výrobního procesu pro dosažení produktů vysoké kvality, schopných udržet se na mezinárodním trhu nejvyšší úrovně.

 

 

 

POSLÁNÍ

Čas věnovaný spánku nám zabere asi 1/3 života. Z tohoto důvodu není ponechán náhodě žádný detail při projektování, realizaci a zhotovení matrací značky Perdormire. Každá volba, každé vybrané řešení, každý použitý materiál reprezentuje péči a kvalitu, kterou může zaručit pouze firma s pevně zakořeněnou zručností ve své DNA.

 

 

 

HODNOTY

Pro vzrůst, zlepšení a schopnost nabídnout vždycky to nejlepší je potřeba objektivnosti, spolupráce a především úcty. Úcta k vlastní zemi, k vlastním tradicím, úcta k vlastním klientům, dodavatelům, zaměstnancům a spolupracovníkům a úcta k životnímu prostředí jsou vždy v centru pozornosti naší společnosti, naší silné základny značky Perdormire vybudované den po dni na základních lidských hodnotách.

 

 

 

 

VÝZKUM

Oddělení výzkumu a vývoje značky Perdormire se neustále zabývá studiem a realizací nových metod a materiálů. Kromě nejlepších vývojových technologií výroby matrací se snaží využít všech předností BIO produktů použitím esenciálních olejů z rostlinných semen a materiálů na bázi sóji, pro zaručení spánku v kompletní harmonii s přírodou. Pro úplné uspokojení nároků každého zákazníka Perdormire používá nejnovější technologii zvanou Ergo Check, testovací systém pohodlnosti produktů, který na základě analýzy jednotlivých části těla (648 snímačů na různých plochách matrace) dovolí osobně přizpůsobit podpůrné schopnosti matrace nárokům každého zákazníka.

 

KVALITA

Produkty Perdormire disponují zvýšeným standardem bezpečnosti, přizpůsobením se člověku a zvýšeným ohledem na životní prostředí. Z nejdůležitějších osvědčení připomeňme Oeko Tex Standard 100, osvědčení zaručující, že výrobky neobsahují látky škodlivé pro zdraví člověka, odolnost proti požáru, dále certifikát BS (British Standard), zaručující na základě mezinárodních technických norem bezpečnost, odolnost a kvalitu všech užitých materiálů. Naše firma vlastní licenci značky Woolmark a rovněž i certifikát pro použití výrobků v medicíně. Všechny naše matrace jsou vyrobeny z ekologických materiálů.

 

100% MADE IN ITALY

Pro 100% garanci nejvyšší kvality spánku značka Perdormire vyvíjí a následně vyrábí každou matraci exkluzivně ve svých vlastních výrobních prostorách v Itálii. Vynalézavost, vášeň, originalita a inovace: karty, které vyhrávají v porovnání se světovými trhy.

 

 

 

 

 

 

PerDormire italská výroba
Technolohie PerDormire

TECHNOLOGIE

Pro co největší zlepšení účinnosti a kvality vlastních produktů značka Perdomire klade stále zvýšenou pozornost na vývoj nových technologií a automatizaci. Za celá léta studií byla vyvinuta jedinečná technika schopná odstranit nadměrné přepravní rozměry a dopad na životní prostředí. Díky technologii vakuového balení matrace dokáže zmenšit svůj objem o téměř 90%, čímž se usnadňuje uskladnění a přeprava, což je velkou výhodou. Ale hlavní chloubou značky Perdormire je jedinečnost nástrojů použitých k výrobě jednotlivých matrací, digitálních tiskáren k označení obalů, čtyřbarevné značkovací tiskárny a vyšívací stroje k označení etiket: značka kvality výrobků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

naši partneři