PerDormire
CZ PL SK

Rychlý kontakt

+420 770 100 440
i n f o @ p e r d o r m i r e . c z
Perdormire > Naše služby

Služby

Vakuové balení

Vakuové baleníOriginální způsob balení matrace, který umožňuje minimalizovat její přepravní rozměry. Vakuové balení tak má řadu výhod. Usnadňuje manipulaci s matracemi a jejich transport. Matrace jsou až do doby dodání k zákazníkovi chráněny před vnějšími vlivy. Zákazník má 100% jistotu, že kupuje novou, nepoužitou matraci. Vakuové balení navíc svědčí o vynikající kvalitě použitého materiálu.

Vakuové balení

Servis 24

Servis 24Nadstandardní služba pro nejprodávanější rozměry našich matrací, které jsme schopni dodat našim obchodním partnerům i zákazníkům do 24 hodin. Tedy již žádné dlouhé čekání na vybranou matraci.

Atypické rozměry

Atypické rozměryVšechny matrace dokážeme vyrobit v jakémkoliv rozměru přesně dle Vašich požadavků do 20 pracovních dnů. Podrobnější informace o atypických rozměrech našich matrací včetně cen naleznete zde.

Poradíme Vám

Poradíme VámNa všech prodejních místech nebo na telefonním čísle +420 461 544 244 a emailu p e r d o r m i r e @ p e r d o r m i r e Vám speciálně vyškolení prodejci poradí, jaká matrace je pro Vás ta nejlepší a vysvětlí problematiku zdravého spaní.

 

naši partneři